O mnie

Kocham fotografować :) Poza tym jestem mamą, żoną i wielką miłośniczką koni, gór i natury..

Fotografuję miłość.

Miłość chowa się w drobnych, prawie niezauważalnych gestach, uśmiechach, muśnięciach warg, zawiera się w niewypowiedzianych słowach, w całusach w czoło. Czasem jej odbicie można dostrzec w szklących się oczach, albo w nieplanowanych rumieńcach. Staram się ją uchwycić i pokazać na swoich fotografiach w jak najlepszym świetle (dosłownie). Piękne, szczere emocje, chociaż niezwykle efemeryczne, nadają naszemu życiu sens i sprawiają, że nam się chce. Właśnie dlatego poświęcam im tak dużo miejsca w swojej fotografii, bez względu na to czy wykonuję reportaż ślubny, sesję Pary Młodej w plenerze, rodzinną w parku czy narzeczeńską na sopockim molo.

Od zawsze ścigam światło, ono zmienia zwykłość w magię - Trent Parke

Magiczne zdjęcia w plenerze.

Razem z mężem i naszym kilkuletnim synkiem uwielbiamy spędzać wolny czas na łonie natury. Robimy to, kiedy tylko się da. Chętnie wyjeżdżamy w góry, żeby poodychać świeżym powietrzem i nacieszyć się sobą. Nic więc dziwnego, że przyroda jest moim ulubionym tłem do zdjęć - niezależnie od pory roku, szczególnie podczas wschodów i zachodów. Chcę, żeby moje kadry były nie tylko emocjonalne, ale przede wszystkim magiczne.

Ślub to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie w naszym życiu. Chętnie wspominamy “tamten dzień”. Przeglądamy zdjęcia, żeby przeżyć to jeszcze raz. Wybór fotografa ślubnego to jeden z najważniejszych punktów przygotowań. Tym bardziej cieszę się, że zaufało mi już tak wiele par. Robiąc reportaż ślubny, staram się nie ingerować w to co się dzieje, chociaż są pewne wyjątki. Jeśli Pannie Młodej będzie wypadać kolczyk z ucha, a Panu Młodemu zacznie odpinać się mucha, bez wahania zainterweniuję.

Gdzie pracuję? Na co dzień fotografuję w Krakowie i okolicach, ale lokalizacja nie jest dla mnie ograniczeniem. Z takim samym entuzjazmem pracuję na swoim podwórku jak i za granicą.

Gorąco zachęcam do obejrzenia mojego portfolio. Jeśli podobają Ci się moje fotograficzne historie i chcesz dowiedzieć się o nich więcej, napisz do mnie, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Wszystkie namiary znajdziesz w zakładce Kontakt.

Polecany przez Zankyou