Letnie, ciepłe i pachnące popołudnie na łące…zapraszam na sesję ciążową, w roli głównej Ula, Mateusz i Ala w brzuszku 🙂
Letnie, ciepłe i pachnące popołudnie na łące…zapraszam na sesję ciążową, w roli głównej Ula, Mateusz i Ala w brzuszku 🙂
W przerwie obrabiania ślubu z zeszłej soboty , a przygotowywaniem kolejnych zaległych reportaży ślubnych, wrzucam parę zdjęć z sesji Kamili i Maluszka. Pozdrawiam szczęśliwą rodzinkę, trzymam kciuki w lutym. Sesja jeszcze z czasów pobytu w Worcester…już się zdążyłam stęsknić 😉